6. kapitola Dumání, úprk a skvělý nápad

22. dubna 2011 v 14:21 |  Moje pokepovídka xD
I když zřejmě chce Fubi vymyslet vhodnou kombinaci útoků na soutěž, nějak se jí to nedaří.
"Cyndaquile já nemůžu nic vymyslet." naříká.
"Cynda? Cyndaqil." odpoví ji Cyndaquil. Už to zřejmě nemůže vydržet, proto začne vysílat plamenomet po Kakunách visících na stromech.
"Cyndaquile, neee!" zařve Fubuki. Pozdě. Ze stromu se vyvalí hejno Beedrill a přímo na Fubi a Cyndaquila.
Fubuki na nic nečeká, lapne Cyndaquila a prchá pryč.
"Je to -hek- marné, Cyndaquile -hek- !!" heká za běhu. Beedrilli jsou jim v patách.
"Cynda- cyndaaa!" začne se jí zmítat Cyndaquil v náruči. Pak ji kousne a Fubi se zastaví.
"Au, proč si to udělal?" mne si smutně Fubi ruku. Pak si všimne, že se Cyndaquil mezitím postavil do bojového postoje a nažhavil plamínek na zádech.
"Copak ty chceš bojovat?" otáže se Fubi.
"Cynda!" odpoví rázně Cyndaquil.
"No, dobře. Takže Cyndaquile, Plamenomet!" svolí Fubuki. Plameny zahalí první linii Beedrill. Když už je zase dobře vidět, ukáží se ohořelí vosí pokemoni a hned se dají na ústup. Ti za nimi jakbysmet.
"Jupíí" vypískne Fubi a Cyndaquil se přidá hlasitým "Cyndaaa!" . Najednou se Fubi rozsvítí. "Cyndaquile? Můžeš mi prosím ukázat jak si pálil svým plamenometem na ty Kakuny?"
Cyndaquil se tedy nažhaví a začne místo souvislého Plamenometu plivat takové ohnivé koule (ale Uhlíkový útok to není).
"Cyndaquile! Už vím co budeme dělat!" zaraduje se Fubi. "Pojď Cyndaquile."
Po chvíli dojdou na louku a Fubi začne sbírat klacíky.
"Dobře Cyndaquile, můj plán je následující; já vyhodím ty klacky do vzduchu a ty je zapálíš tím svým Plamenometem. Potom použiješ nárazový útok a ty klacíky tím uhasíš. Chápeš?"
"Cynda!" kývne Cyndaquil.
"OK, tak jdeme na tooo!" zařve Fubi a vyhodí klacíky do vzduchu. "Cyndaquile použij plamenomet!" Cyndaquil se tedy nažhavý a vypustí plamenomet jako ohnivé koule. Ale ouha, netrefil se a klacky spadly na zem.
"To nevadí, budeme muset ještě trénovat. Stejně máme ještě do soutěže 2 týdny a kus cesty před sebou." chlácholí Cyndaquila Fubi. "Měli bychom trénovat míření. Tak to zkus znovu. Bez té části s Nárazovým útokem."
"Cyndaqil." odpoví Cyndaquil. Fubi mu tedy nadhodí znovu klacíky. I když se určitě moc snažil, trefil jenom 1 a plamen na něm stejně nevydržel.
"Už se zlepšuješ!" raduje se Fubuki. "Budu teď házet jenom 2. Tak ještě párkrát a zabalíme to."
A znovu vyhodila do vzduchu klacíky, tentokrát jenom 2. Cyndaquil se netrefil, ale vypálil ještě jednou a zapálil jeden klacík. Fubi najednou svitlo. Kdo ho bude hasit?
"Cyndaquile teď ten nárazový útok, jinak to podpálí louku!" vykřikne. Cyndaquil tedy vyskočí a narazí do hořícího klacku, který už mezitím pomalu letěl k zemi. Narazí do něj hlavou a vynese ho o kousek výš. Vzduch který na ten klacík pusobil, ho naštěstí uhasil a Cyndaquil dopadlu spokojeně na zem. Za ním dopadne ohořelí klacek.
"Cyndaquil to bylo supr!!" rozplývá se Fubuki. "Dobře, tohle se naučíme, a na soutěži v Blankytném měste získám svou první stuhu!"

Pokračování příště...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama