Leden 2011

Dino King♥

21. ledna 2011 v 16:29 Anime
king
Jeden z narozeninových článků!! xD

Mno, řekla bych že je to spíše dětský seriál, ale co =) . 3 děcka, Max, Rex a Zoují = D-tým najdou v lese podivné kameny u kterých najdou ještě podivnější karty. Jak se brzy ukáže, karty dokáží vyvolat obří dinosauři, nebo také jejich zmenšenou verzi. A tak se seznámí Max se Zoubkem, Rex s Esem a Zoují s Paris. Zoubek je triceratops, Eso je karnotaurus a Paris parasaurlofus. Děti však stojí proti Alfa gengu, který takové karty sbírá pro zlé účely. Alfa geng má T-rexe, spinosaura a saichanyy. Alfa geng sám o sobě obsahuje 3 členy. Uršulu, ta nemá ráda když jí někdo říká stará paní, Zendra a Eda.
Ti jsou pouze součástí něčeho většího. Společnosti (nevím přesně jak se jmenuje xD ), které velí doktor Zed, má tam ještě vnoučata Louru a Roda, hospodini=robotku Helgu a vědátora Seta. Tak prostě celí seriál se perou o karty a pak se ukáže, že pravý zločinec je Set. Vyjasní se minulost a blá blá blá ..xD  . Na zbytek se koukněte sami x)  .

Full metal alchemist ♥

21. ledna 2011 v 16:10 Anime
Jeden z narozeninových článků!! xD
full metal alchemist
Je to trošičku zamotaný anime no xD . Každopádně je to o dvou bratrech, Edvard a Allfons nebo-li Ed a All Elrikovi. Jak už napovídá název, jde tam o alchymii. Na začátku jim umřela matka a oni ji chtěli s pomocí alchymie dostat zpět. Ovšem, nějak se to nepovedlo a na oplátku si "to" chtělo vzít mladšího bratra, Alla a ruku staršího Eda. Za Alla ovšem obětoval Ed i nohu, ale dostal zpět pouze jeho duši, z čehož vzniklo že All je teď chodící brnění a místo matky přivolaly pouze jakousi příšeru trochu se jí podobajíc. Vinry, jejich kamarádka která se vyzná ve strojích, vyrobí Edovi mechanickou ruku a nohu a bratři se vydávají hledat Kámen mudrců, který jediný dokáže vrátit Allovi jeho původní tělo. Jak jsem řekla, je to hodně zamotaný xD  , tohle je jediný co sem pochopila xD  . Mno, rozhodně to není pro slabší povahy, protože tam je i dost krve. Ale humor taky nechybí x) .

Pokemon ♥

21. ledna 2011 v 15:56
Jeden z narozeninových článků! xD
pokemon
Nevím jestli to lze považovat za anime ale budiž. Ash se touží stát mistrem pokemonů, ovšem zaspí, když měl dostat svého prvního pokemona a vydat se na pokemoní cestu. Původně chtěl Squirtla, ale toho už si někdo vzal, pak Bulbasaura, ten už byl ale taky pryč, tak Charmandera, ale s tím to dopadlo úplně stejně. Nakonec dostal Pikachu. Pikachu původně neměl Ashe rád, ale jak už to bývá, párkrát ho Ash zachránil a byli kámoši xD . Podle mně je nejlepší úplně ta první řada, když je tam ještě Misty a bezva pokemoni x) . Dalo by se tady o tom napovídat hromada ale není lepší se na to podívat sám? =)  .

http://www.pokemon-maniak.estranky.cz/  dobrý stránky o pokemonu a ať si říká o nových stránkách co chce, ta stará je lepší! xD

Detektiv Conan ♥

21. ledna 2011 v 15:31 Anime

Jeden z narozeninových článků!! xD

Tento seriál je o středoškolákovi... počkat, středoškolákovi? Ano! Středoškoláku v dětském těle x) . Shiniči Kudo je známí detektiv, vyřešil spoustu záhad, ovšem, vyšel si na osudnou schůzku se svou kamarádkou Ran na pouť. Tam potkal dva zločince, které přistihl právě při činu. Ti mu dali pilulku po které se zmenšil, teď je z něj Conan Edogava. Ale kam má jít? Jako spolehliví středoškolák bydlel sám ve svém domě zatímco rodiče jsou na obchodní cestě. Proto se dostane do domu Ran, která bydlí se svým otcem, také detektivem. Kogoro Mori neměl Shiničiho nikdy rád, tak kvůli němu a také Ran, se rozhodne Conan udělat svoji malou přeměnu tajemstvím než zjistí, jak to zvrátit. V tom mu usilovně pomáhá prof. Agasa který byl první za kým Conan po přeměně šel. Já to bohužel nikdy neviděla až do konce takže nevím jak to dopadlo, ale to co sem viděla, tak obvykle dostal Kogoro nějakou práci a Conan ji vyřešil za něj. Docela stupidita =D .conan

Lina Slayers ♥ (asi)

21. ledna 2011 v 15:17 Anime
Jeden z narozeninových článků !! xD
lina
Lina je malá, zrzavá čarodějka která se dokáže dokáže pořádně rozzuřit, zejména pak když jí někdo řekne jak má plochej hrudník xD . Jako první se k ní připojil Goury (ten blonďák), se kterým se pak vydala na cestu zastavit mocného čaroděje Rezza, který je slepý xD  . Tuším že ve 4. díle ji unese kouzelník Zealegis, který pracuje pro Rezza. Později však změkne, Linu propustí a uteče s ní. Vychází na jevo že ho Rezzo proklel aby vypadal na nějakou slátaninu golema a čehosi  xD . Jako poslední potkávají Ameliu. Princeznu posedlou spravedlností xD  , která dá také pár kouzel do kupy. Tento seriál má hodně řad a já se v tom pořádně nevyznám, takže stručně, je to vtipný seriál, plný kouzel a magie. Co více dodat? x)  .

Můj blog slaví své 1. narozeniny! xD

21. ledna 2011 v 15:05 Vzkazy
narozky
Ahooooj. Můj blog má dnes, 21.1. 2011., své první narozkyyy xD .
Místo oslavy, která by se přes net asi těžko dělala, sem dám spoustu nových článků x) . Tak si to patřičně užijte! =D .

Český jazyk

17. ledna 2011 v 19:08 Téma týdne xD
Mno, jelikož sem z Moravy tak mam určitej přízvuk x)  . Tenhle článek tak budu psát takže doufám že to přečtete xD (hlavně Pražáci xD ). Mno, tak,.. mně je jasný že je to jako důležitý umět správně česky, ale uznejte, proč nás ve škole učijou takový kidy jako přívlastek ? xD Podle mně je to k ničemu. Dyť sou někteři rádi že umijou vyjmenovaný slova xD . Mno, já mezi ně patřím taky no... xD .
Ještě že máme takovou hodnou učitelku xD . Aaaach jo. Nevíte co mám psát? xD Mno, abych vám předvedla ten můj přízvuk, hodim sem něco o mně a trochu to pomoravčím xD :

Nazdar, menuju se Kristýna a sem téměř v pubertě xD . Hraju ráda metin 2 siNDiCATE (http://m2.sindicate.cz/   =P  ). Mám taky doma 3 kočky. Malýho, Matěje a koťátko Sazi. Obvykle sedim u počítačem a hraju metin ale taky ráda čtu xD  a maluju x) (viz. jiná sekce na blogu). Malování mně docela baví =) . Asi pujdu na nějakou uměleckou střední školu. Ale doufám že to po mně nebudou chtít zpěv xD , nechcu jim vysklít vokna xD .

Mno, tak to by stačilo =)  . K tématu to moc není ale co xD .

P.S. Můj děda má mnohem horší přízvuk xD tomu byste nerozuměli je Brňák xD .

Nodame Cantabile ♥

16. ledna 2011 v 12:50 Anime
nodame
Nodame Cantabile je seriál především o hudbě. Pokud máte rádi hudbu a sledujete anime, pak to musíte vidět =) . Dívčí hrdinka Megumi Noda, které nikdo neřekne jinak než Nodame, hraje na klavír a zamiluje se do svého souseda, klavíristu, a houslistu, Šiniči Čijakyho. Ten jí její lásku ale zrovna moc neopětuje =) . Čijaky později chce měnit obor na dirigenta a Nodame si uvědomuje že ho ztrácí.
Jsou tam i další postavy jako například : Mine Ryuutaro - hraje na housle, Okuyama Masami - hraje na tympány, a taky je teploušek xD (je zamilovaný do Čijakyho =P ), Maestro Franz Von Stresemann - Nodame mu říká Milk xD , učí Čijakyho jako dirigenta. No, to by byli možná ty základní postavy no =) . Toto anime je plné humoru ale hudba je tam skvělá =) . Tak, to by zase stačilo =) . Ahoj příštěěě xD .

Yu Yu Hakusho ♥

15. ledna 2011 v 17:09 Anime
feds


Tento příběh začíná poněkud zvláštně, a to smrtí hlavního hrdiny (ne nezbláznila jsem se =D ). Yusuke Urameshi zemře při záchraně malého dítěte, což by nikdo nečekal, protože Yusuke byl rváč a chodil za školu. Po smrti se mu zjeví shinigami Botan a s její pomocí se mu podaří znovu získat život. Začne pracovat jako detektiv světa duchů a pomáhá porážet různé příšerky ze světa duchů =) . Získá si pár dobrých přátel . Kuramu (toho nejhezčího kluka v seriálu xD ), Heiho, Kuwabaru a samozřejmě jeho holku Keiko =)  . Je tam spousta rvaček, ale na konci je to doják jak blázen (já sice brečím u každýho anime který konči ale to je fuk xD ). Prostě vřele doporučuju =) .


Bezvadná dvojka♥ (Lovely complex)

15. ledna 2011 v 16:41 Anime
Mno, jednoduše, hlavní hrdinové jsou třídní žirafa a trpaslík =D  . Kojzumi Risa a Otany Acuši = nebo-li Pat a Patašon xD (to je asi nějaký Japonský serial fakt nevím xD ) . Kojzumi, která má ráda Otanyho, se mu to snaží všelijak naznačit ale Otany NIC nechápe xD . Když už je z něho na prášky, řekne mu to prostě rovnou ale on ji odmítne. Dál jsem to neviděla takže nic mno xD . Každopádně je tam hooodně humoru xD . Hlavně ty jejich grimasy xD . http://tynushka07.blog.cz/galerie/bezvadna-dvojka/grimasy        =      tohle je odkaz sem na blog =) , jsou tam ty jiech grimasy aspoň některý =) . No nechci vám toho napsat sem tolik abyste se zas nechtěli na to dívat protože to znáte no xD . Takže jdu vymýšlet další anime xD
fesdcxy

Paranormální jevy

15. ledna 2011 v 12:05 Téma týdne xD
Mno, tak tohle je první článek na téma týdne, asi to zblbnu takže... mno... radši nic xD

Existují, neexistují, existují, ...Těžko říci. Ale jak jinak si vysvětlit různé věci? Např. podivné fotky (žádnou jsem nesehnala xD ). Mno podle mně duchové existují. A nejenom duchové, co třeba UFO?? xD . A pamatujete na seriál Pravda nebo lež (myslím že se to tak jmenovalo) ? Bylo to opravdu zvláštní. Já začala na duchy věřit když mi umřela prababička. Mám pocit že je pořád se mnou =) . A co vy? Věříte taky? =)

Romeo a Julie ♥

11. ledna 2011 v 17:30 Anime
Taaakže je tu další anime a další znělka ;) :

romeo

Romeo a Julie. Myslím že každý víme oč jde =)  . Julie Fiamata Arc di Kapuletová - ženská hrdinka seriálu ztratila jako malá rodiče. Zabil je Montek. 14 let uplynulo, a z Julie je krásná dívka. Tak krásná, že syn jejího nepřítele - Romeo Kandore di Montek se do ni bezhlavě zamiluje a vlastně je to oboustranné =D  . Je tam hodně bitek na to že to má být romantika no ale uznejte, byla by to nuda ne?? xD  . Nakonci samosřejmě umřou (o čem by to jinak bylo xD ). Dobrovolně se přiznávám, plakala sem xD . A bylo to zrovna včera co to skončilo beee xD  . No prostě romantika jako blázen, krev se tam taky trochu objevý a vtipny to zas tak moc není ale de to =) . Já to teda viděla česky a měli to moc hezky nadabovaný =) . Ani balkonová scéna nechyběla xD .Tak t o by bylo =)  . Až vymyslím další anime tak ho sem mrsknu ale zatim nic noo xD  . =) .

P.S. :Julii mluví Lucka Vondráčková =)  .